Kategorie
Brak kategorii

Avon kontra rak piersi

Avon kontra rak piersi

OD CODZIENNYCH ZAKUPÓW DO OCALENIA ŻYCIA.

Od 135 lat dajemy kobietom możliwość zdobycia niezależności finansowej i pracy na własnych zasadach , ale przede wszystkim troszczymy się o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

To dla tego została powołana do życia kampania AVON KONTRA RAK PIERSI , oraz akcja  GABINETY Z RÓŻOWĄ WSTĄŻKĄ.

avon kontra rak piersi

Od lat wspólnie ze stowarzyszeniem AMAZONKI zachęcamy Polki do profilaktyki raka piersi i dofinansowujemy tysiąc badań USG piersi , by zmienić życie kobiet na lepsze i zapewnić im dobrą, zdrową przyszłość.

Dążymy do tego , aby systematyczne badania stały się nawykiem i częścią stylu życia wszystkich Polek.

Dzięki takim akcjom jak GABINETY Z RÓŻOWĄ WSTĄŻKĄ możemy wcześniej wykrywać raka piersi u kobiet i przekonywać , że profilaktyka ma wielkie znaczenie.

Cieszymy się ,że od tylu lat mamy możliwość tworzenia razem z marką AVON tej ważnej inicjatywy i przekonywaniu kolejnych kobiet do zadbania o swoje zdrowie.

Prowadzona w Polsce kampania AVON KONTRA RAK PIERSI ma na celu podniesienie świadomości kobiet w kwestii profilaktyki raka piersi , a także zwiększenie dostępu do badań w celu wczesnego wykrycia choroby.

Tylko od 2019 roku AVON dofinansował łącznie 18 000 badań , dając Polkom szansę na wczesną diagnostykę.

Natomiast globalnie marka przekazała już ponad milion dolarów na cele ważne dla kobiet na całym świecie , w tym właśnie na ich wsparcie w walce o zdrowie.