Konsultantka

KONSULTANTKA

Ponad 130 lat – już tyle trwa Nasza piękna przygoda, która ogarnęła cały świat. Należymy do Liderów branży kosmetycznej w Polsce. Działa z Nami prawie 200 tysięcy Konsultantek. Wspaniale, że chcesz dołączyć do naszego grona. Jeżeli choć trochę interesujesz się kosmetykami, to czas aby założyć konto konsultantki.
Należy wypełnić poniższy formularz rejestracyjny. 

Po wypełnieniu formularza zostanie Ci przydzielony opiekun, który pomoże Ci na każdym etapie współpracy.

Poza korzyściami możesz zarobić dodatkowe pieniądze, pokazując katalog (wersja papierowa lub elektroniczna) osobom ze swojego otoczenia. W ten sposób zarabiasz na prowizji. To doskonała okazja, by zwiększyć swoje zamówienia, a przy tym wziąć udział w różnych programach i mieć szansę na rabaty i nagrody.

Jako konsultantka masz również dostęp do magazynu Focus, w którym znajdziesz promocyjne oferty oraz nowości z kolejnego katalogu. Jest to gazetka wyłącznie przeznaczona dla konsultantek.

IM WIĘCEJ, TYM TANIEJ !

Wysokość Twojego rabatu rośnie wraz z zamówieniem – im więcej zamawiasz, tym więcej zyskujesz.

 

Oryginalne produkty wysyłamy bezpośrednio z polskich magazynów AVON poprzez wybraną przez Ciebie formę dostawy pod wskazany adres.

CO TO ZNACZY NA TWOICH ZASADACH?

  • JAK CHCESZ
  • Możesz działać tradycyjnie, ale nie musisz. Pobierz aplikację AVON ON, udostępniaj link do iKatalogu i zyskuj dodatkowe pieniądze łatwo i wygodnie!
  • GDZIE CHCESZ
  • Możesz działać w tramwaju, w korku, w wannie i na wakacjach. Z Avon prowadzisz swój biznes i wysyłasz zamówienia do klientek z dowolnego miejsca.
  • KIEDY CHCESZ
  • Masz chwilę, kiedy dzieci poszły spać? A może prowadzisz swój biznes, pijąc poranną kawę? Będąc swoim własnym szefem, to Ty decydujesz, kiedy masz na to czas.
  • SWOBODA FINANSOWA
  • Wysokość Twoich zarobków zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. Możesz dorobić na lekcję gry na pianinie lub zasilić domowy budżet. To Ty decydujesz.

Masz dodatkowe pytania?
Napisz lub zadzwoń do Nas

Telefon: +48 602 222 692

Email: klub.avon.polska@gmail.com